Ikony urzadzen dla tanich stron www w Krakowie

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie stronę internetową za 150zł i wyszukać domenę i hosting za mniej niż 50 zł za pierwszy rok (później ok 100 zł za rok).

Działamy szybko i skutecznie.

Dołącz do nas już dziś.

 

Mobilność i liczba zakładek

Twoja strona internetowa będzie responsywna (poprawne wyświetlanie się na telefonach komórkowych, tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych). W ramach usługi, zostaną dodane podstrony w maksymalnej ilości 5 podstron.

Ikony

Ikony teleadresowe - strony WWW

Dodamy za Ciebie tzw. favicon (obrazek który się wyświetla w przeglądarce dla danej zakładki). Oprócz tego ustawimy ikony na podstronie, np.: adres, telefon, poczta. Jeżeli jest taka konieczność to dodamy ikony na innych podstronach o różnej tematyce: liczba klientów, referencje, wyznawane zasady, atuty firmy, doświadczenie, odpowiedzialność, rzetelność.

Realizacje

Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje. Strony internetowe są dostosowane do urządzeń mobilnych, czytelne, intuicyjne oraz szybko się wczytują.

 • Wypożyczalnia:

Przykład strony www - Wypożyczalnia w Krakowie

 • Kancelaria:

Przykład strony www - Kancelaria w Krakowie

Czas realizacji

W pilnych sytuacjach, jesteśmy w stanie stworzyć stronę internetową w ciągu 24 godzin. Przeważnie, czas realizacji strony www zawiera się w przedziale od 1 tygodnia do 1 miesiąca. Wszystko zależy od:

 - ilości wprowadzonych zmian na stronie internetowej przez programistę,

 - przygotowania treści oraz zdjęć/grafiki przez klienta.

Etapy realizacji

Każde wdrożenie strony internetowej składa się z podstawowych etapów realizacji. Są one nieodłącznym elementem współpracy

 1. Projektowanie
  Wybór szablonu oraz jego modyfikacja (w razie potrzeby). To bardzo ważny etap ponieważ zmiana szablonu na inny w późniejszych etapach wymaga poświęcenia większej ilości czasu wdrożenie.
 2. Treści na stronie
  Przygotowanie informacji jakie muszą się pojawić na stronie internetowej. Szczególnie: teksty, obrazki, ikony, dane teleadresowe, itp.
 3. Programowanie
  Po spełnieniu, wyżej wymienionych etapów, należy przejść do zaprogramowania strony internetowej.
 4. Testowanie
  Ten etap dotyczy zarówno zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy. Najpierw są wykonywane testy po stronie firmy, a następnie po stronie klienta. Po akceptacji, można przejść do kolejnego etapu.
 5. Rozliczenie
  Na tym etapie wymagana jest płatność od klienta.
 6. Wdrożenie
  Strona jest wgrywana na serwer klienta (o ile taki posiada) i zmieniane są serwery DNS dla domeny. Pomagamy w dobraniu odpowiedniej domeny oraz wgrywamy dane na serwer.
 7. Powtórne testy
  Po wgraniu danych na serwer, zostają powtórnie wykonane testy aby sprawdzić czy wszystko działa jak należy.
 8. Końcowa akceptacja
  Klient otrzymuje gotowy produkt i ostatecznie akceptuje wdrożenie projektu.

 
Do usłyszenia,
Zespół Novito.pl
telefon.: 450 090 200
Kraków
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.