Ogłoszenia dla Krakowa - przyłącz się!

 

Dodanie ogłoszenia

Portal z ogłoszeniami drobnymi powstał aby połączyć osoby sprzedające z kupującymi. Dodanie ogłoszenia jest bardzo intuicyjne i nie zajmuje więcej niż 1 minutę ponieważ:

  • wszystko jest na jednej stronie - użytkownik nie musi przechodzić między stronami aby dodać wybrane dane (adres, opis ogłoszenia, kontakt, zdjęcia),
  • czytelny opis pozycji sprawia, że gość wie gdzie dodać informacje,
  • jasne kolory sprawiają, że strona jest czytelna dla odbiorcy portalu,
  • nowoczesna szata graficzna wpływa na pozytywny wizerunek i chęć dodawania ogłoszeń drobnych w dla miasta Krakowa.

Kategorie

Kolejną funkcjonalnością portalu z ogłoszeniami jest możliwość wyszukiwania odpowiednich kategorii. Wyszukiwanie zostało pogrupowane na główne kategorie, a następie na podkategorie. Na Novito.pl nie zobaczysz jednej długie listy z kategoriami ponieważ zwiększa to czas wyszukiwania. Ciężko znaleźć informację na rozwijanej liście z 50 rekordami i więcej. Na pewno, użytkownik irytuje się tym faktem. To wszystko robimy dla miasta Krakowa.

Lista

Domyślnie (tryb: "Tryb Krótki tekst"), czytelność listy jest zachowana dzięki odpowiednim kolumnom: treść (ze zdjęciem), cena, data dodania (wyświetlenia). Każda lista kategorii na stronie może wyglądać tak samo - łatwo wyszukać każde ogłoszenie.

Natomiast, dzięki przyciskom: "Rozszerz", "Siatka rozszerz" można zmienić sposób wyświetlania:

  • pierwszy przycisk sprawia, że wszystkie ogłoszenia na stronie zawierają wszystkie dane: zdjęcia, pełny opis, dane kontaktowe, itp.
  • drugi przycisk sprawia, że ogłoszenia pojawiają się w formie małych obramowanych prostokątów, często kojarzonymi z widget'ami

 

Dodawaj ogłoszenie gdziekolwiek jesteś!

Z wdzięcznością dziękujemy,
Zespół Novito.pl